Доставка | Oплата | Помощь покупателю | Прокат | Ремонт снаряжения |Акции | Контакты Корзина: Товаров: 0 На сумму: 0 грн   

Новинки (1)

Товары со скидкой (16)

Оборудование
Зима

Аксессуары (14)

Ботинки сноубордные (5)

Креплениея сноубордные (8)

Маска (6)

Сноублейды (2)

Сноуборды (20)

Сноуборды Б/У (2)

Чехлы (3)

Лето

Аксессуары (2)

Багажники и подножки (8)

Велокомпьютеры (14)

Велосипеды BGM (2)

Велосипеды Comanche (22)

Велосипеды Comanche BMX (4)

Велосипеды Ranger (5)

Велосипеды VNV (11)

Замки и насосы (12)

Ключи (3)

Крылья (6)

Педали, роги (5)

Покрышки и обода (14)

Фары и мигалки (12)

Фляги и флягодержатели (10)

Одежда
Зима

Куртки жен. (8)

Куртки муж. (7)

Перчатки (23)

Термобелье (8)

Штаны (4)

Лето

Вело перчатки (5)

Джерси (14)

Шорты (5)

Бренды

4ever (10)

APO (9)

Author (13)

BGM (2)

CATEYE (6)

Colmar (2)

Columbia (2)

Comanche (27)

Commandor (10)

Dare2Be (2)

Envy (2)

FIREFLY (7)

Head (17)

HOLMENKOL (3)

KENDA (9)

LOAP (3)

LONGUS (38)

Maplus (2)

Ranger (4)

Rome (3)

Rossignol (2)

Scott (3)

Shimano (17)

Sigma (2)

SnowPro (4)

Spider (3)

Sporten (2)

The North Face (3)

Ventura (6)

VNV (11)

Другие (27)


Велосипеды : ремонт : прокат : Comanche : Author : Pride : Ranger : Longus

 

3d велосипед

Тема: Новости экстрима

Хоча вони все ще далекі від поширення, 3D-друковані велосипедні металеві рами на даний момент вже існують. Зазвичай вони зроблені з використанням процесу спікання, де лазер використовується для вибіркового розплаву сталевого порошку, нарощуючи його у вигляді послідовних шарів.

Але тепер команда студентів в Технічному університеті Делфта (TU Delft) в Нідерландах використала інший підхід – вони створили перший в світі велосипед з нержавіючої сталі за допомогою техніки 3D-друку на основі зварювання.

Студенти працювали з Амстердамською компанією MX3D, яка допомогла розробити 3D-принтер Mataerial в 2013 році. На відміну від традиційних 3D-принтерів, які нарощують об'єкти по горизонталі на плоскій поверхні, Mataerial використовував роботизовану руку для видавлювання смоли на горизонтальні або вертикальні поверхні.

Ці колони смоли можуть бути зігнуті і пов'язані один з одним в міру видавлювання, а потім швидко твердіють у вигляді сучасних творів мистецтва.

Зовсім недавно MX3D створила версію 3D-принтера, який «друкує» зварювальним металом. Пристрій починає з укладання краплі розплавленого металу, а потім додає ще краплю поверх нього, як тільки ця затвердіє, і продовжує цей процес, поки не створить цілу колону металу.

Контролюючи точку в просторі, на якому робляться зварні шви, стає можливим керувати напрямком колон і навіть чергувати їх один з одним. Ніякі допоміжні матеріали не потрібні, внаслідок чого можуть бути створені досить великі структури.

MX3D вже використовує техніку, щоб побудувати пішохідний міст, але вони звернулися до TU Delft з можливістю зробити щось ще, щоб продемонструвати потенціал технології. Результатом був велосипед. Його структура була побудована з декількох основних розділів, які потім були зварені між собою вручну.

Названий Arc Bicycle, готовий продукт, як повідомляє mykickup.ru, важить приблизно стільки, скільки традиційний велосипед зі сталевою рамою, і цілком здатний їздити по грубих мощених вулицях.

«Для нас було важливо створити функціонуючий об'єкт, який люди використовують кожен день», - говорить член команди Стеф де Гроот. Студенту в Нідерландах першим на розум прийшов, природно, велосипед. Рама велосипеда є хорошою перевіркою технології.Дисконтная карта

«Xdriver»

Покупая экипировку и снаряжение на сумму от 1000 грн., Вы становитесь обладателем дисконтной карты и экономите от 5% при каждой покупке в сети магазинов "Xdriver".

картка на скидку: одежда лыжная, одежда сноубордная, сноуборды, перчатки


 

Веб-камера

-  Веб-камера: "ТРОСТЯН"
-  Веб-камера: "БУКОВЕЛЬ"
-  Веб-камера: "ПОДОБОВЕЦ"
-  Веб-камера: "ДРАГОБРАТ"
-  Веб-камера: "ЯСНА"
-  Веб-камера: "ЗАКОПАНЕ"
-  Веб-камера: "ПРОТАСОВ ЯР"
-  Веб-камера: "Вышгора"